Novi uspjesi ugovornog pričuvnika HV-a Petra Gorše

Ugovorni pričuvnik Hrvatske vojske vrhunski sportaš Petar Gorša prvi je na svjetskoj rang ljestvici u dvije streljačke discipline

Ugovorni pričuvnik Hrvatske vojske Petar Gorša trenutno se nalazi na prvome mjestu na svjetskoj rang ljestvici Međunarodne streljačke federacije, i to u dvije streljačke discipline.

Podsjetimo, Gorša je na Svjetskom kupu sezone, koji se nedavno održao u Rio de Janeiru, potvrdio svoje mjesto u vrhu svjetskog streljaštva osvojivši zlato u trostavu na 50 metara i srebro u gađanju zračnom puškom na 10 metara.

Kvalifikacije je završio na 3. mjestu rezultatom 1177. U finalu je imao najbolji rezultat u klečećem i drugi rezultat u ležećem stavu, a u stojećem Gorša je došao do zlata.

Zračnom puškom Gorša je u kvalifikacijama zauzeo 4. mjesto te je u finalu osvojio srebrnu medalju.

Vrhunskim rezultatom Petra Gorše nastavlja se niz sportskih uspjeha koje ostvaruju ugovorni pričuvnici Hrvatske vojske.

Objava Novi uspjesi ugovornog pričuvnika HV-a Petra Gorše pojavila se prvi puta na MORH.